Hledáte možnost vytápění párty stanů, nebo průmyslových objektů?

Je jasné, že každý člověk potřebuje ke svému životu, ale i ke své práci teplo. Samozřejmě doma a v kancelářích ho dosáhneme běžnými radiátory. Problémem ale mohou být třeba párty stany, výrobní nebo skladovací haly, nebo třeba různé stavby, kde je třeba pracovat i během chladných dní. Vše však dokáže vyřešit kvalitní topidlo, a to značky Remko. To si lze nyní v Praze vypůjčit doslova kdykoliv, a to na libovolný počet dní. A výběr je skutečně široký.

Na výběr jsou tři základní typy

Samozřejmě tím hlavním kritériem výběru by měl být konkrétní typ. V daném směru se půjčovna topidel Remko specializuje na ony tři hlavní, mezi které patří:

Každá varianta má samozřejmě své pro a proti, čemuž odpovídá také možnosti použití. Je jasné, že zatímco ta naftová jsou určena výhradně pro topení v otevřených prostorách, předchozí dva zmíněné typy není problém využít i v uzavřeném prostoru – tedy pokud je kvalitně odvětrávaný, a to co odvodu spalin.

Podle konkrétního výkonu

Velkou výhodou široké škály možností je samozřejmě i to, že lze bez problémů zvolit konkrétní výkon, který můžete potřebovat. V daném směru vše začíná elektrickými topidly, kdy nejmenší varianty dosahují výkonu 2 kW. Přesto ale mohou dosáhnout i 18 kW. Ten nejvyšší výkon logicky dodají topidla naftová, a to v závislosti na konkrétním typu. Ty největší výkony se poté pohybují okolo 131 kW.

Nízké ceny jsou samozřejmostí

A co vás jako zájemce o vypůjčení také zajímá nejvíce, to je jistě cena. Ani ta není nijak výrazná, a odvíjí se jak od zmíněného výkonu, tak i od délky výpůjčky. Díky tomu půjčovna topidel Remko v Praze může nabídnout ceny začínající na poměrně příjemné částce, a to i 60 korun denně. Díky tomu jsou topidla vhodná i na běžné domácí použití. U těch nejvýkonnějších už je však třeba počítat třeba i s desetinásobnou částkou, čemuž ale odpovídá i potřebný výkon.

Je také možné topidla půjčit!

 

vytápění - mobilní topidla